AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
21.7.2020

Teplá voda poteče i během odstávky

Otrokovice

Pravidelná letní odstávka v otrokovické teplárně začne v pátek 24. července, kdy se odstaví kotle i turbíny.

Během odstávky bude probíhat řada oprav, revizí a údržba technologií, které jsou nezbytné pro zabezpečení spolehlivých dodávek tepla a teplé vody v další topné sezoně. Oprava čeká také obě turbíny a dokončí se poslední práce na novém plynovém kotli, který byl uveden do provozu na konci června.

Dodávka technologické páry bude přerušena, ale díky záložnímu zdroji ve Zlíně – Malenovicích budou mít zákazníci teplárny i během odstávky dodávky teplé vody zajištěny.

Technologie budou znovu uvedeny do provozu v neděli 2. srpna. Ve dnech, kdy se bude zařízení odstavovat a znovu najíždět do provozu, mohou obyvatelé v okolí teplárny zaznamenat krátkodobé  zvýšení hluku a tmavší kouř z komína.

Autor / zdroj: Romana Pastuszková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Cizinci řídili notně opilí a bez řidičáku

V neděli po dvacáté hodině bylo na lince tísňového volání policie přijato oznámení o řidiči dodávky, který je zřejmě opilý, jelikož jede po silnici od

Post

V neděli ráno za kivim

V neděli 9. srpna můžete přijít na další ranní procházku areálem zlínské zoo s návštěvou kiviho. Hlavní vstup bude otevřen již v 6.00 hod.

Post

Druhá etapa revitalizace sídliště Družba II se uskuteční. Město získalo dotaci

Město Hulín uspělo s žádostí o dotaci na druhou etapu revitalizace veřejných prostranství na sídlišti Družba II. Samotné práce budou zahájeny na jaře

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě