AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
30.4.2018

Sobotní nehody si vyžádaly tři lehká zranění

KROMĚŘÍŽSKO

V sobotu 28. dubna vyjížděli dopravní policisté ke dvěma nehodám. Zraněné záchranáři rozvezli do nemocnic.

První se stala v osm hodin ráno ve Skašticích. Sedmasedmdesátiletý řidič přijížděl po vedlejší silnici od Chropyně a chtěl křižovatkou projet rovně. Nedal přednost vozidlu přijíždějícímu po hlavní silnici od Kroměříže. Po nárazu byly škodovky odhozeny mimo komunikaci. Oba řidiči utrpěli lehké zranění. Záchranáři převezli sedmasedmdesátiletého i jednašedesátiletého muže k dalšímu ošetření do kroměřížské nemocnice. Před převozem provedli policisté Obvodního oddělení Hulín u obou řidičů dechové zkoušky, s negativním výsledkem. Škoda na vozidle staršího z řidičů byla odhadnuta na 60 tisíc, u druhého vozu na 70 tisíc korun. Dvoutisícová škoda vznikla na živém plotě.

Ke druhé nehodě vyjížděli dopravní policisté chvíli před jedenáctou hodinou dopoledne mezi obce Nětčice a Rataje. Osmnáctiletá žena řídila motocykl Kentoya. Za obcí Nětčice nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem, stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace a v levotočivé zatáčce najela na nezpevněnou krajnici a následně vyjela vpravo mimo komunikaci do příkopu. Záchranáři převezli zraněnou řidičku do zlínské nemocnice. Dechová zkouška u ní byla negativní. Škoda na motocyklu je 3 tisíce korun. 

Autor / zdroj: Ing. Barbora Balášová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Historická auta se v pátek zastaví na nádvoří zámku Lešná

V pátek 28. září se uskuteční 8. ročník Svatováclavské vyjížďky. Historická vozidla se na své cestě zastaví také v zámku Lešná u Valašského Meziříčí.

Post

Zlín doma poprvé prohrál, podlehl Baníku

První poločas skončil bez branek, ale v tom druhém otevřel gólový účet duelu v 62. minutě Baroš. Vzápětí bylo pro domácí ještě hůř, protože se trefil

Post

Rožnov bude hostit běžce i olympioniky. O víkendu se uskuteční Běh rodným krajem Emila Zátopka

Už tuto sobotu se v Rožnově pod Radhoštěm bude sportovat. Závodní běžci se zúčastní 16. ročníku Běhu rodným krajem Emila Zátopka a pro malé sportovce

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA