AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
30.4.2018

Sobotní nehody si vyžádaly tři lehká zranění

KROMĚŘÍŽSKO

V sobotu 28. dubna vyjížděli dopravní policisté ke dvěma nehodám. Zraněné záchranáři rozvezli do nemocnic.

První se stala v osm hodin ráno ve Skašticích. Sedmasedmdesátiletý řidič přijížděl po vedlejší silnici od Chropyně a chtěl křižovatkou projet rovně. Nedal přednost vozidlu přijíždějícímu po hlavní silnici od Kroměříže. Po nárazu byly škodovky odhozeny mimo komunikaci. Oba řidiči utrpěli lehké zranění. Záchranáři převezli sedmasedmdesátiletého i jednašedesátiletého muže k dalšímu ošetření do kroměřížské nemocnice. Před převozem provedli policisté Obvodního oddělení Hulín u obou řidičů dechové zkoušky, s negativním výsledkem. Škoda na vozidle staršího z řidičů byla odhadnuta na 60 tisíc, u druhého vozu na 70 tisíc korun. Dvoutisícová škoda vznikla na živém plotě.

Ke druhé nehodě vyjížděli dopravní policisté chvíli před jedenáctou hodinou dopoledne mezi obce Nětčice a Rataje. Osmnáctiletá žena řídila motocykl Kentoya. Za obcí Nětčice nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem, stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace a v levotočivé zatáčce najela na nezpevněnou krajnici a následně vyjela vpravo mimo komunikaci do příkopu. Záchranáři převezli zraněnou řidičku do zlínské nemocnice. Dechová zkouška u ní byla negativní. Škoda na motocyklu je 3 tisíce korun. 

Autor / zdroj: Ing. Barbora Balášová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Na rehabilitaci otevřeli knihobudku, ve Vsetínské nemocnici již druhou

Nejen široké spektrum rehabilitační péče, ale také čtenářské zážitky, čekají nově pacienty a návštěvníky rehabilitačního oddělení Vsetínské nemocnice.

Post

Druhý mečbol proti Vsetínu Motor využil a zahraje si baráž

Českobudějovičtí hokejisté jeli do Vsetína s jasným cílem – ukončit semifinálovou sérii a postoupit do baráže. Dvě trefy v druhé třetině plán uskutečn

Post

Nemocnice Valašské Meziříčí zahájila provoz ambulance pro paliativní a podpůrnou péči

Nemocnice Valašské Meziříčí zahájila provoz ambulance paliativní a podpůrné péče, která sídlí v prostorách interní odborné ambulance.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA