AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
29.11.2017

Policisté pátrájí po svědcích pádu chodkyně

ZLÍN

Dopravní policisté hledají svědky pádu chodkyně na vozovku v místní části Zlína – Prštné, k němuž došlo v pátek 24. listopadu krátce po půl desáté dopoledne.

Třiaosmdesátiletá žena vedoucí svého psa plemene kavalír chtěla přejít vozovku v místě křižovatky ulic Náves a Nad Humny. Do vozovky vstoupila za pomalu couvajícím vozidlem značky Kia, které řídil sedmapadesátiletý řidič. Za vozidlem zřejmě upadla a způsobila si těžké zranění, s nímž ji záchranáři převezli do nemocnice. Dechová zkouška byla u řidiče vozidla i u seniorky negativní.

Dopravní policisté zjišťují, co bylo příčinou jejího pádu na vozovku, a prověřují všechny možnosti. Žádají proto všechny, kteří si všimli pádu chodkyně na vozovku a mohli tak pomoci při objasnění dopravní nehody, aby se ozvali na linku tísňového volání – 158 nebo na telefonní číslo dopravních policistů – 974 666 259.

Autor / zdroj: Monika Kozumplíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Na náměstí ve Valašském Meziříčí startují vánoční trhy

Na náměstí ve Valašském Meziříčí začínají v neděli 10. prosince vánoční trhy. Otevřeny budou denně od 10 do 18 hodin dle aktuálního programu. Potrvají

Post

Zlín se s Evropskou ligou rozloučil prohrou

Zlínští zakončili své působení v Evropské lize prohrou 0:2. První poločas se ševcům povedl a Lokomotiv téměř k ničemu nepustili. Ovšem od vyloučení Ga

Post

Závěr roku bude ve Vsetíně patřit Silvestru pro děti i dospělé a velkému ohňostroji s Austinem

V poslední den letošního roku se centrum města Vsetína rozzáří ohňovou show a velkým ohňostrojem v rámci silvestrovské oslavy města.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz

REKLAMA