AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
6.3.2018

Matka i syn skončili na záchytce

ZLÍN

Zlínští policisté ve spolupráci s policisty z Kroměříže sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví jednapadesátileté ženě a jejímu pětadvacetiletému synovi. Oba ve čtvrtek v poledne na náměstí Míru ve Zlíně svými vulgárními výrazy obtěžovali kolemjdoucí a poté i policisty. Skončili na záchytce.

Policisty z prvosledové hlídky vyslal operační důstojník ve čtvrtek v poledne na náměstí Míru, kde měla skupinka lidí popíjet alkohol a obtěžovat kolemjdoucí. Policisté po svém příjezdu  většinu ze zúčastněných poznali, nebylo to poprvé, co s nimi měli něco do činění. Upozornili je, aby se nechovali na veřejnosti hlučně. Většina z nich se uklidnila, až na jednapadesátiletou ženu, která začala policisty urážet vulgárními výrazy. Po chvíli se k ní přidal i její syn, který chtěl policisty napadnout. Dechová zkouška ukázala 3,3 promile u mladého muže a více než 2 promile u jeho matky. Protože aktuálně hrozilo, že s obtěžováním kolemjdoucích nepřestanou, policistům nezbylo, než oba výtržníky zadržet a převézt na policejní stanici a následně po lékařském vyšetření eskortovat do psychiatrické nemocnice v Kroměříži.

Po vystřízlivění si ze svého jednání nic nepamatovali. Nyní jim za trestný čin výtržnictví hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Autor / zdroj: Monika Kozumplíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Závěr roku ve Vsetíně rozzáří Silvestr s Austinem pro děti i dospělé

Poslední den letošního roku bude centrum města Vsetína patřit ohňové show a velkému ohňostroji v rámci silvestrovské oslavy města.

Post

Valaši na svém ledě předvedli famózní obrat, odnesla jej Třebíč

První třetina nedopadla ze vsetínského pohledu vůbec dobře. Třebíč do zápasu vletěla a v 9. minutě už vedla o tři branky. Valaši se pak hrnuli do ofe

Post

Teplice opět vyhrály, tentokrát to odnesl Zlín

Parádní závěr podzimu Teplice v sobotu odpoledne vyšperkovaly výhrou nad šestým Zlínem. O tři body se svými góly zasloužili Moulis a Hora.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA