AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
6.3.2018

Matka i syn skončili na záchytce

ZLÍN

Zlínští policisté ve spolupráci s policisty z Kroměříže sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví jednapadesátileté ženě a jejímu pětadvacetiletému synovi. Oba ve čtvrtek v poledne na náměstí Míru ve Zlíně svými vulgárními výrazy obtěžovali kolemjdoucí a poté i policisty. Skončili na záchytce.

Policisty z prvosledové hlídky vyslal operační důstojník ve čtvrtek v poledne na náměstí Míru, kde měla skupinka lidí popíjet alkohol a obtěžovat kolemjdoucí. Policisté po svém příjezdu  většinu ze zúčastněných poznali, nebylo to poprvé, co s nimi měli něco do činění. Upozornili je, aby se nechovali na veřejnosti hlučně. Většina z nich se uklidnila, až na jednapadesátiletou ženu, která začala policisty urážet vulgárními výrazy. Po chvíli se k ní přidal i její syn, který chtěl policisty napadnout. Dechová zkouška ukázala 3,3 promile u mladého muže a více než 2 promile u jeho matky. Protože aktuálně hrozilo, že s obtěžováním kolemjdoucích nepřestanou, policistům nezbylo, než oba výtržníky zadržet a převézt na policejní stanici a následně po lékařském vyšetření eskortovat do psychiatrické nemocnice v Kroměříži.

Po vystřízlivění si ze svého jednání nic nepamatovali. Nyní jim za trestný čin výtržnictví hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Autor / zdroj: Monika Kozumplíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Hvězdárna Vsetín by se měla dočkat rozšíření a modernizace

Rozšíření provozu Hvězdárny Vsetín, spojené s její celkovou revitalizací a vznikem návštěvnického a vzdělávacího centra, plánuje Muzeum regionu Valašs

Post

V Otrokovicích uctili památku obětí heydrichiády

Slavnostní položení kytic, zapálení svíček a uctění památky Josefa Valčíka, Marie Hrdličkové a Františka Hložka se uskutečnilo v Otrokovicích.

Post

Žákyně Vyhlídky dobyly Prahu a pojedou do Berlína

Nečekaným úspěchem ozdobily svou účast v prestižní mezinárodní jazykové a sportovní soutěži „1:0 pro němčinu“ žákyně ZŠ Vyhlídka. Akci pro školy z cel

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA