AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
6.3.2018

Matka i syn skončili na záchytce

ZLÍN

Zlínští policisté ve spolupráci s policisty z Kroměříže sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví jednapadesátileté ženě a jejímu pětadvacetiletému synovi. Oba ve čtvrtek v poledne na náměstí Míru ve Zlíně svými vulgárními výrazy obtěžovali kolemjdoucí a poté i policisty. Skončili na záchytce.

Policisty z prvosledové hlídky vyslal operační důstojník ve čtvrtek v poledne na náměstí Míru, kde měla skupinka lidí popíjet alkohol a obtěžovat kolemjdoucí. Policisté po svém příjezdu  většinu ze zúčastněných poznali, nebylo to poprvé, co s nimi měli něco do činění. Upozornili je, aby se nechovali na veřejnosti hlučně. Většina z nich se uklidnila, až na jednapadesátiletou ženu, která začala policisty urážet vulgárními výrazy. Po chvíli se k ní přidal i její syn, který chtěl policisty napadnout. Dechová zkouška ukázala 3,3 promile u mladého muže a více než 2 promile u jeho matky. Protože aktuálně hrozilo, že s obtěžováním kolemjdoucích nepřestanou, policistům nezbylo, než oba výtržníky zadržet a převézt na policejní stanici a následně po lékařském vyšetření eskortovat do psychiatrické nemocnice v Kroměříži.

Po vystřízlivění si ze svého jednání nic nepamatovali. Nyní jim za trestný čin výtržnictví hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Autor / zdroj: Monika Kozumplíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Rybáři na Kroměřížsku uspořádají na podzim pět výlovů rybníků

K podzimnímu období neodmyslitelně patří mimo jiného i výlovy rybníků. Na Kroměřížsku připravuje rybářský svaz hned pět výlovů. První se uskuteční pos

Post

Historická auta se v pátek zastaví na nádvoří zámku Lešná

V pátek 28. září se uskuteční 8. ročník Svatováclavské vyjížďky. Historická vozidla se na své cestě zastaví také v zámku Lešná u Valašského Meziříčí.

Post

Zlín doma poprvé prohrál, podlehl Baníku

První poločas skončil bez branek, ale v tom druhém otevřel gólový účet duelu v 62. minutě Baroš. Vzápětí bylo pro domácí ještě hůř, protože se trefil

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA