AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
3.1.2019

Při požáru ve Zlíně uhořeli dva lidé

ZLÍN

Při požáru v rodinném domě ve Zlíně uhořely z dosud nezjištěných příčin dvě osoby. Okolnosti a příčiny jejich úmrtí zjišťují kriminalisté.

Ve středu 2. ledna před osmou hodinou večerní došlo k požáru v části rodinného domu ve Zlíně v místní části Kudlov. 

Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z centrální požární stanice Zlín a jednotkám dobrovolných hasičů Statutárního města Zlína-Prštné a obce Březůvky. Hasiči vyjeli s celkem čtyřmi automobilovými cisternami.

K uhašení požáru použili hasiči dva proudy vody. Třetí útočný proud byl zřízen jako záloha, protože v blízkosti hořícího domu je další zástavba rodinných domů. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. V průběhu hasebních prací nalezli uvnitř objektu dvě mrtvé osoby, jejichž totožnost nebylo možné s určitostí zjistit.

Na místo vyrazilo několik policistů, kteří zapáskovali místo požáru, aby zabránili vstupu dalších osob. Začali zjišťovat, k čemu v rodinném domě došlo.

Vzápětí se dostavili členové kriminalistického výjezdu, kteří zjišťovali předběžné informace a vyslýchali svědky.

Majitel nemovitosti v době požáru v domě nebyl.

Policisté až do rána střežili místo požáru. Dnes ráno po vychladnutí požářiště přijeli kriminalisté znovu, aby mohli ohledat místo činu a zajistit veškeré možné stopy. Zároveň s nimi pracuje v požářišti také policejní kynolog se psem speciálně vycvičeným na vyhledávání akcelerantů hoření.

Kriminalisté zjistili, že obě mrtvé osoby, které byly na místě nalezeny, jsou mužského pohlaví. Jejich totožnost nebylo možné s určitostí ověřit, u obou mrtvých byla nařízena soudní pitva.

Autor / zdroj: -cra-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Děti ve Vsetíně budou hlídat nové monitory dechu

Dětské oddělení Vsetínské nemocnice získalo pět nových monitorů dechu v celkové hodnotě deset tisíc korun. V rámci projektu Maminko, dýchám monitory z

Post

Urologové Uherskohradišťské nemocnice operují výdutě močového měchýře mnohem šetrněji s pomocí laparoskopie

V loňském roce provedli lékaři Urologického oddělení Uherskohradišťské nemocnice vůbec poprvé operaci divertiklu (výdutě) močového měchýře s pomocí la

Post

Michal Bílek končí na lavičce Zlína, nahradí jej Roman Pivarník

Nepříjemné zemětřesení nastalo na lavičce Zlína v průběhu zimní přípravy. Po půl roce u týmu končí v pozici trenéra Michal Bílek, který převezme repre

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA