AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
9.5.2019

Opět vloupání do vozidel, nenechávejte věci na sedadlech

ZLÍNSKO

Dvě vloupání do osobních vozidel, která měli jejich majitelé zaparkovaná ve zlínské části Letná, prověřují policisté z obvodního oddělení ve Zlíně. Za krádež hrozí pachateli nebo pachatelům trest odnětí svobody až na dva roky.

Na konci dubna se zloděj vloupal do osobního vozidla Škoda Fabia. Rozbil okno zadních dveří a ze zadního sedadla odcizil kameru včetně ramenní opěrky. Škoda, která vznikla odcizením, se vyšplhala na sedm tisíc korun.

Druhé vloupání do vozidla ve stejné lokalitě se odehrálo v noci z pondělí na úterý. Zloděj se tentokrát vloupal do osobního vozidla Opel Astra. Rozbil přední okno a ze sedačky odcizil sportovní plátěnou tašku, v níž bylo dětské sportovní vybavení. Ze středové přihrádky vzal navíc menší finanční hotovost. Majitelce vozidla způsobil krádeží a poškozením vozidla celkovou škodu za téměř pět tisíc korun.

 Upozornění pro řidiče:

Obě krádeže spojuje stejná příčina. Majitelé odcizených věcí měli tyto předměty položené viditelně na sedadlech, čímž přilákali pozornost zlodějů.

Opětovně proto připomínáme, abyste nikdy nenechávali cenné předměty ve vozidle na viditelném místě.

Autor / zdroj: Monika Kozumplíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kupujete nemovitost? Podívejte se na tři věci, na které si je dobré dát určitě pozor

Pořízení bytu či domu je často největší investicí, jakou v životě učiníme. I když vybraná nemovitost může na první pohled působit dokonale, není radno

Post

Festival Valašský špalíček slibuje big beatovou retro jízdu i nové projekty legendárních rockerů

Valašské Meziříčí již nedočkavě vyhlíží 37. ročník Folk-blues-beat festivalu Valašský špalíček, jež se v malebném prostředí zámku Žerotínů uskuteční 2

Post

Boleslav porazila vysoko Zlín a bude hrát o poháry

Boleslavští dokonale zvládli odvetu za prohru ve Zlíně 1:3 a houževnatého protivníka na domácím hřišti přehráli a jasně přestříleli.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA