AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
9.5.2019

Opět vloupání do vozidel, nenechávejte věci na sedadlech

ZLÍNSKO

Dvě vloupání do osobních vozidel, která měli jejich majitelé zaparkovaná ve zlínské části Letná, prověřují policisté z obvodního oddělení ve Zlíně. Za krádež hrozí pachateli nebo pachatelům trest odnětí svobody až na dva roky.

Na konci dubna se zloděj vloupal do osobního vozidla Škoda Fabia. Rozbil okno zadních dveří a ze zadního sedadla odcizil kameru včetně ramenní opěrky. Škoda, která vznikla odcizením, se vyšplhala na sedm tisíc korun.

Druhé vloupání do vozidla ve stejné lokalitě se odehrálo v noci z pondělí na úterý. Zloděj se tentokrát vloupal do osobního vozidla Opel Astra. Rozbil přední okno a ze sedačky odcizil sportovní plátěnou tašku, v níž bylo dětské sportovní vybavení. Ze středové přihrádky vzal navíc menší finanční hotovost. Majitelce vozidla způsobil krádeží a poškozením vozidla celkovou škodu za téměř pět tisíc korun.

 Upozornění pro řidiče:

Obě krádeže spojuje stejná příčina. Majitelé odcizených věcí měli tyto předměty položené viditelně na sedadlech, čímž přilákali pozornost zlodějů.

Opětovně proto připomínáme, abyste nikdy nenechávali cenné předměty ve vozidle na viditelném místě.

Autor / zdroj: Monika Kozumplíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Uherskohradišťská nemocnice nabízí pacientům novou službu, otevřela vlastní oční optiku

Jako součást Očního oddělení Uherskohradišťské nemocnice začala v pondělí 15. července fungovat nová služba pro veřejnost.

Post

Spánková laboratoř ve zlínské nemocnici navýšila počet lůžek, pacienti se tak dočkají pomoci dříve

Ze dvou na pět navýšila počet lůžek spánková laboratoř Plicního oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Jde o reakci na obrovský zájem o vyše

Post

Pátek bude znovu patřit farmářskému trhu na náměstí

Každé dva týdny nabízejí lokální prodejci své zboží v rámci farmářských trhů na valašskomeziříčském náměstí. Nejinak tomu bude v pátek 19. července.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA