CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
12.11.2019

Lampionový průvod bude tradičně zakončen ohňostrojem

OTROKOVICE

Město Otrokovice a Otrokovická BESEDA ve spolupráci s DDM Sluníčko pořádají s pravidelností lampionový průvod, který bývá zakončen velkolepým ohňostrojem. Ani letos tomu nebude jinak. V předvečer Dne boje za svobodu a demokracii v sobotu 16. listopadu v 16:30 hodin vyjde průvod z parku u Městské polikliniky Otrokovice a končit bude na náměstí 3. května. Na lampionový průvod se mohou těšit zejména menší děti s rodiči, ohňostroj ocení i dospělí.

Účastníci s lampiony se shromáždí v 16.30 hodin v parku před poliklinikou, odkud projde průvod, přes lávku k Otrokovické BESEDĚ na náměstí 3. května. Jakmile na místo dorazí poslední účastník s lampionem, oblohu rozzáří nádherný ohňostroj.

„Na náměstí budou připraveny prodejní stánky s občerstvením, například svařené víno, cukrovinky, káva, sýry, punč, klobásy a světýlka pro děti,“ informovala Lenka Navrátilová z Otrokovické BESEDY, která se podílí na organizaci akce.

Akce je pořádána zejména pro menší děti s doprovodem rodičů, ale projít se se svítícím lampionem mohou i ti starší. Večer bude ukončen ohňostrojem a volnou zábavou za doprovodu kapely CESTUJÍCÍ HUDBA. Jako host vystoupí Magda Malaníková s doprovodem Mirky Soukalové, která živě zazpívá Modlitbu Marty Kubišové.

Před ohňostrojem pronese k veřejnosti pár vět i starostka města Hana Večerková. „Letos si připomínáme třicetileté výročí od „sametové revoluce“. Kromě tradičního průvodu a ohňostroje jsme v této souvislosti připravili celou řadu dalších akcí, které se uskutečňují během listopadu. Chceme na 17. listopad 1989 poukázat, neboť s sebou přinesl jednu z nejvýznamnějších změn České  republiky v naší novodobé historii. Ráda bych na lampionový průvod a následný ohňostroj pozvala obyvatele i návštěvníky Otrokovic,“ uvedla starostka.

Autor / zdroj: Romana Stehlíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Cizinci řídili notně opilí a bez řidičáku

V neděli po dvacáté hodině bylo na lince tísňového volání policie přijato oznámení o řidiči dodávky, který je zřejmě opilý, jelikož jede po silnici od

Post

V neděli ráno za kivim

V neděli 9. srpna můžete přijít na další ranní procházku areálem zlínské zoo s návštěvou kiviho. Hlavní vstup bude otevřen již v 6.00 hod.

Post

Druhá etapa revitalizace sídliště Družba II se uskuteční. Město získalo dotaci

Město Hulín uspělo s žádostí o dotaci na druhou etapu revitalizace veřejných prostranství na sídlišti Družba II. Samotné práce budou zahájeny na jaře

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě