SPORT / Ostatní sporty

Popis:
31.7.2017

Zlínská kola nabídnou možnost projet si městskou zkoušku Barum Rally

ZLÍN

Součástí oblíbené motoristické Barum Czech Rally Zlín bude cyklistický závod. Cyklo rally s názvem Zlínská kola se pojede v pátek 25. srpna v centru Zlína na trati městské rychlostní zkoušky.

Zlínská kola nebudou měřená na čas, půjde o volnou jízdu, v cíli se mohou účastníci těšit na různé ceny a dárky. „Zvolit bude možné nejen silniční nebo horské kolo, ale i historické bicykly včetně tehdejších úborů,“ upřesnil Jan Regner ze spolupořádající Barum Czech Rally Zlín.

Cyklistický závod bude zahájen v 16:30, před ním bude ještě nutné se osobně prezentovat od 12:00 v parku Svobody vedle zlínského zámku. Závod je vypsán ve třech kategoriích, muži, ženy a děti od 12 do 18 let. Do závodu se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak vícečlenné týmy. Účast je bezplatná. Trať jednoho okruhu měří 3 kilometry, dospělí jej absolvují celkem třikrát, děti jednou.

V pelotonu jezdců se objeví mimo jiné zlínští hokejisté v čele s manažerem Martinem Hostákem.

Další informace jsou na webové stránce www.zlinska-kola.cz, kde je již spuštěna možnost přihlašování na akci.

Autor / zdroj: Ing. Zdeněk Urbanovský

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Na náměstí ve Valašském Meziříčí startují vánoční trhy

Na náměstí ve Valašském Meziříčí začínají v neděli 10. prosince vánoční trhy. Otevřeny budou denně od 10 do 18 hodin dle aktuálního programu. Potrvají

Post

Zlín se s Evropskou ligou rozloučil prohrou

Zlínští zakončili své působení v Evropské lize prohrou 0:2. První poločas se ševcům povedl a Lokomotiv téměř k ničemu nepustili. Ovšem od vyloučení Ga

Post

Závěr roku bude ve Vsetíně patřit Silvestru pro děti i dospělé a velkému ohňostroji s Austinem

V poslední den letošního roku se centrum města Vsetína rozzáří ohňovou show a velkým ohňostrojem v rámci silvestrovské oslavy města.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz

REKLAMA