SPORT / Ostatní sporty

Popis:
31.7.2017

Zlínská kola nabídnou možnost projet si městskou zkoušku Barum Rally

ZLÍN

Součástí oblíbené motoristické Barum Czech Rally Zlín bude cyklistický závod. Cyklo rally s názvem Zlínská kola se pojede v pátek 25. srpna v centru Zlína na trati městské rychlostní zkoušky.

Zlínská kola nebudou měřená na čas, půjde o volnou jízdu, v cíli se mohou účastníci těšit na různé ceny a dárky. „Zvolit bude možné nejen silniční nebo horské kolo, ale i historické bicykly včetně tehdejších úborů,“ upřesnil Jan Regner ze spolupořádající Barum Czech Rally Zlín.

Cyklistický závod bude zahájen v 16:30, před ním bude ještě nutné se osobně prezentovat od 12:00 v parku Svobody vedle zlínského zámku. Závod je vypsán ve třech kategoriích, muži, ženy a děti od 12 do 18 let. Do závodu se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak vícečlenné týmy. Účast je bezplatná. Trať jednoho okruhu měří 3 kilometry, dospělí jej absolvují celkem třikrát, děti jednou.

V pelotonu jezdců se objeví mimo jiné zlínští hokejisté v čele s manažerem Martinem Hostákem.

Další informace jsou na webové stránce www.zlinska-kola.cz, kde je již spuštěna možnost přihlašování na akci.

Autor / zdroj: Ing. Zdeněk Urbanovský

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Ve Valašském Meziříčí má forenzní značení kol úspěch. Na řadu přijdou i vozíčkáři

Strážníkům Městské policie Valašské Meziříčí se od září podařilo označit více než 40 jízdních kol takzvanou syntetickou DNA. Na řadu přijdou i kompenz

Post

Amatérští recitátoři se opět sjedou ve Valašském Meziříčí

V Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí finišují přípravy na 53. ročník Mezinárodního festivalu poezie, na němž se od čtvrtka 19. do soboty 21.

Post

Farmářský trh přilákal mnoho návštěvníků

Mnoho Meziříčanů si v pátek ráno přivstalo a hned vyrazilo na náměstí, kde se konal další farmářský trh s nabídkou zeleniny, ovoce, sýrů, masných výro

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz

REKLAMA