EKONOMIKA / Spotřebitel

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
2.7.2019

Valašské Meziříčí přidalo termín pro farmářský trh, netradičně na čtvrtek

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

V původně avizovaném harmonogramu se s ním nepočítalo. Nově se ale valašskomeziříčská radnice rozhodla přidat jeden farmářský trh navíc.

Od 10. května až do 26. října se na meziříčském náměstí konají každý druhý týden farmářské trhy. Výjimkou měl být 27. týden, kdy na pátek připadl den pracovního volna. Organizátoři ale na poslední chvíli změnili názor. A aby dodrželi pravidelnost, farmářské trhy se uskuteční ve čtvrtek 4. července, tedy den před prodlouženým víkendem.

„Jelikož je tento termín přidaný navíc a začínají dovolené i prázdniny, bude čtvrteční trh menší a lokální. Těšit se návštěvníci mohou především na domácí zeleninu a ovoce od farmářů z okolí, koření, luštěniny, opracované kameny a zdravotní masti,“ upozornila Karolína Gerhardtová z oddělení rozvoje města, které má meziříčské trhy na starosti.

Co se nemění, je začátek prodeje. Zboží bude pro zájemce připraveno od osmé hodiny ranní. Prodejci se zdrží do vyprodání zásob.

Autor / zdroj: Lukáš Martinek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Cizinci řídili notně opilí a bez řidičáku

V neděli po dvacáté hodině bylo na lince tísňového volání policie přijato oznámení o řidiči dodávky, který je zřejmě opilý, jelikož jede po silnici od

Post

V neděli ráno za kivim

V neděli 9. srpna můžete přijít na další ranní procházku areálem zlínské zoo s návštěvou kiviho. Hlavní vstup bude otevřen již v 6.00 hod.

Post

Druhá etapa revitalizace sídliště Družba II se uskuteční. Město získalo dotaci

Město Hulín uspělo s žádostí o dotaci na druhou etapu revitalizace veřejných prostranství na sídlišti Družba II. Samotné práce budou zahájeny na jaře

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě