EKONOMIKA / Spotřebitel

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
2.7.2019

Valašské Meziříčí přidalo termín pro farmářský trh, netradičně na čtvrtek

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

V původně avizovaném harmonogramu se s ním nepočítalo. Nově se ale valašskomeziříčská radnice rozhodla přidat jeden farmářský trh navíc.

Od 10. května až do 26. října se na meziříčském náměstí konají každý druhý týden farmářské trhy. Výjimkou měl být 27. týden, kdy na pátek připadl den pracovního volna. Organizátoři ale na poslední chvíli změnili názor. A aby dodrželi pravidelnost, farmářské trhy se uskuteční ve čtvrtek 4. července, tedy den před prodlouženým víkendem.

„Jelikož je tento termín přidaný navíc a začínají dovolené i prázdniny, bude čtvrteční trh menší a lokální. Těšit se návštěvníci mohou především na domácí zeleninu a ovoce od farmářů z okolí, koření, luštěniny, opracované kameny a zdravotní masti,“ upozornila Karolína Gerhardtová z oddělení rozvoje města, které má meziříčské trhy na starosti.

Co se nemění, je začátek prodeje. Zboží bude pro zájemce připraveno od osmé hodiny ranní. Prodejci se zdrží do vyprodání zásob.

Autor / zdroj: Lukáš Martinek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Zámek Vsetín zve na Konopný den

Bohatý program nejen pro dospělé, ale i děti, nabídne akce s názvem Konopný den, která proběhne v sobotu 26. října na zámku Vsetín.

Post

Luhačovice vybudují hřiště na pétanque, těší se na něj zejména senioři

Nové hřiště na oblíbenou hru pétanque nabídne svým občanům i široké veřejnosti už brzy město Luhačovice.

Post

Plánujete svatbu? Známe termíny pro rok 2020

Radní schválili termíny a místa konání svatebních obřadů v roce 2020. Kromě již tradiční obřadní síně a kaple zámku Žerotínů nabízí radnice nově také

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA