EKONOMIKA / Práce a kariéra

Popis:
23.1.2019

Městská policie hledá strážníka, hlásit se lze do poloviny února

KROMĚŘÍŽ

Kroměřížská městská policie vypsala výběrové řízení na místo strážníka. V Kroměříži momentálně slouží 36 strážníků. Nový by měl nastoupit od května.

“Zájemci se mohou hlásit písemně do 15. února na adrese Městská policie, Velké náměstí 33, 767 01 Kroměříž,“ uvedl ředitel městské policie Libor Kubiš.

Zájemce musí být občanem České republiky ve věku minimálně 18 let, musí být bezúhonný a mít středoškolské vzdělání s maturitou. „Uchazeč by také měl být komunikativní, měl by mít organizační schopnosti, měl by být schopný pracovat samostatně a aktivně řešit problémy. Požadujeme i znalost práce na počítači a řidičský průkaz skupiny B,“ doplnil Kubiš.

Výhodou je znalost cizího jazyka, praxe u bezpečnostních složek, ve státní správě či v samosprávě a platné osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů podle zákona 553/1991 Sb., o obecní policii.

Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, kontaktní telefon, e-mail, datum a podpis. Zájemce musí přiložit i ručně psaný životopis, originál výpisu z evidence rejstříku trestů, který nesmí být starší než tři měsíce, čestné prohlášení o bezúhonnosti a čestné prohlášení o spolehlivosti (ve smyslu paragrafů 4a a 4b zákona o obecní policii), ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení.

„Po vyhodnocení přihlášek budou vybraní uchazeči pozváni k absolvování fyzických testů a následnému ústnímu pohovoru. Na základě dosažených výsledků absolvují úspěšní uchazeči psychologické vyšetření,“ dodal Kubiš.

Bližší informace zájemci získají na telefonním čísle 573 321 239.

Autor / zdroj: Jan Vondrášek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Uherskohradišťská nemocnice nabízí pacientům novou službu, otevřela vlastní oční optiku

Jako součást Očního oddělení Uherskohradišťské nemocnice začala v pondělí 15. července fungovat nová služba pro veřejnost.

Post

Spánková laboratoř ve zlínské nemocnici navýšila počet lůžek, pacienti se tak dočkají pomoci dříve

Ze dvou na pět navýšila počet lůžek spánková laboratoř Plicního oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Jde o reakci na obrovský zájem o vyše

Post

Pátek bude znovu patřit farmářskému trhu na náměstí

Každé dva týdny nabízejí lokální prodejci své zboží v rámci farmářských trhů na valašskomeziříčském náměstí. Nejinak tomu bude v pátek 19. července.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA