EKONOMIKA / Práce a kariéra

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
13.2.2019

Valašské Meziříčí připravuje druhý ročník Veletrhu pracovních příležitostí

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

V Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí se ve středu 13. března uskuteční druhý ročník Veletrhu pracovních příležitostí, na němž se budou po celý den prezentovat firmy z nejbližšího okolí. Zájemcům o práci budou přímo na místě podávat podrobné informace o volných místech.

Na loňském Veletrhu pracovních příležitostí se prezentovalo na 20 společností z Valašského Meziříčí a blízkého okolí. Kolik firem se zúčastní letos, je stále ještě otevřené. „Prozatím stále přijímáme přihlášky. Jasno by mělo být v druhé polovině února. Předpokládáme, že číslo by mělo být přinejmenším obdobné jako v loňském roce,“ konstatoval Roman Štěrba, ředitel Kulturního zařízení města Valašské Meziříčí, které akci organizuje.

Akce měla úspěch také u veřejnosti. Na nabídky zaměstnavatelů se přišly podívat stovky zájemců a studentů. „Vzhledem k pozitivní odezvě jak ze strany zaměstnavatelů, tak potencionálních uchazečů o práci jsme se rozhodli akci letos zopakovat,“ vysvětlil Štěrba.

Veletrh pracovních příležitostí je jednodenní. Akce trvá od 9. do 16. hodiny. Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Autor / zdroj: Lukáš Martinek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kupujete nemovitost? Podívejte se na tři věci, na které si je dobré dát určitě pozor

Pořízení bytu či domu je často největší investicí, jakou v životě učiníme. I když vybraná nemovitost může na první pohled působit dokonale, není radno

Post

Festival Valašský špalíček slibuje big beatovou retro jízdu i nové projekty legendárních rockerů

Valašské Meziříčí již nedočkavě vyhlíží 37. ročník Folk-blues-beat festivalu Valašský špalíček, jež se v malebném prostředí zámku Žerotínů uskuteční 2

Post

Boleslav porazila vysoko Zlín a bude hrát o poháry

Boleslavští dokonale zvládli odvetu za prohru ve Zlíně 1:3 a houževnatého protivníka na domácím hřišti přehráli a jasně přestříleli.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA