EKONOMIKA / Práce a kariéra

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
13.2.2019

Valašské Meziříčí připravuje druhý ročník Veletrhu pracovních příležitostí

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

V Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí se ve středu 13. března uskuteční druhý ročník Veletrhu pracovních příležitostí, na němž se budou po celý den prezentovat firmy z nejbližšího okolí. Zájemcům o práci budou přímo na místě podávat podrobné informace o volných místech.

Na loňském Veletrhu pracovních příležitostí se prezentovalo na 20 společností z Valašského Meziříčí a blízkého okolí. Kolik firem se zúčastní letos, je stále ještě otevřené. „Prozatím stále přijímáme přihlášky. Jasno by mělo být v druhé polovině února. Předpokládáme, že číslo by mělo být přinejmenším obdobné jako v loňském roce,“ konstatoval Roman Štěrba, ředitel Kulturního zařízení města Valašské Meziříčí, které akci organizuje.

Akce měla úspěch také u veřejnosti. Na nabídky zaměstnavatelů se přišly podívat stovky zájemců a studentů. „Vzhledem k pozitivní odezvě jak ze strany zaměstnavatelů, tak potencionálních uchazečů o práci jsme se rozhodli akci letos zopakovat,“ vysvětlil Štěrba.

Veletrh pracovních příležitostí je jednodenní. Akce trvá od 9. do 16. hodiny. Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Autor / zdroj: Lukáš Martinek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Na rehabilitaci otevřeli knihobudku, ve Vsetínské nemocnici již druhou

Nejen široké spektrum rehabilitační péče, ale také čtenářské zážitky, čekají nově pacienty a návštěvníky rehabilitačního oddělení Vsetínské nemocnice.

Post

Druhý mečbol proti Vsetínu Motor využil a zahraje si baráž

Českobudějovičtí hokejisté jeli do Vsetína s jasným cílem – ukončit semifinálovou sérii a postoupit do baráže. Dvě trefy v druhé třetině plán uskutečn

Post

Nemocnice Valašské Meziříčí zahájila provoz ambulance pro paliativní a podpůrnou péči

Nemocnice Valašské Meziříčí zahájila provoz ambulance paliativní a podpůrné péče, která sídlí v prostorách interní odborné ambulance.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA