6.8.2018

Koupaliště v Kunovicích zve na Retro víkend

KUNOVICE

V těchto parných dnech je nejlepším řešením přečkat u vody. Proto koupaliště v Kunovicích srdečně zve všechny zájemce na Retro víkend, který připravilo od pátku do neděle.

Retro víkend na koupališti se uskuteční ve dnech od 10. do 12. srpna vždy od 10:00 do 19:00 (dle otevírací doby koupaliště) a návštěvníci se mohou těšit na retro bufet (nebude chybět vlašák z papíru, chlebíčky a další), retro výstavu (s retro kočárky, panenkami, retro cedulemi atd.) a retro hudbu.

Na návštěvníky v retro koupacím oblečení nebo s retro doplňky bude navíc čekat malá odměna.

Autor / zdroj: Monika Kandrnálová