SPORT

Budějovice proti Vsetínu  otočily skóre v posledních minutách
Hokej 8.2.2018

Budějovice proti Vsetínu otočily skóre v posledních minutách

Dlouho se domácí trápili, poté ale hned dvakrát srovnali stav utkání a následně sami odskočili do vedení. To si již pohlídali a připsali si tak domácí devátou výhru v řadě.

Zlín zvítězil v Třinci i podruhé v sezóně
Hokej 7.2.2018

Třinecká vítězná série končí. Počítadlo úspěšných zápasů se zastavilo na čísle sedm. V posledním předolympijském zápase Oceláři narazili na Zlín, který dokázal pod Javorovým vyhrát i druhý zápas v sezóně.

Hradecký Bednář završil třístovku, vstřelil hattrick a popravil Zlín
Hokej 5.2.2018

Hradečtí zvítězili v souboji se Zlínem a stáhli náskok Plzně zase o jeden bod. O své výhře rozhodli v druhé třetině, kdy skóre otočili třemi brankami.

Mladá Boleslav ve Zlíně vybojovala čtvrté vítězství v řadě
Hokej 23.1.2018

Začátek se nesl ve velmi svižném tempu, šance byly k vidění na obou stranách, do vedení se zásluhou Šťastného dostali Berani. Svěřenci Vladimíra Kýhose ale dokázali bleskově srovnat a po přestávce celek z města automobilů svého soupeře přehrával a za svou aktivitu byl odměněn.

Druhá třetina srazila Zlín v Liberci do kolen
Hokej 22.1.2018

Hokejisté Zlína prohráli v Liberci vysoko 0:7 a vyšli bodově i střelecky zcela naprázdno. Rozhodující byla druhá třetina, ve které Veselý a spol. inkasovali po domácí smršti celkem pět gólů.

Zlín s mistrem dvakrát vedl, ale vítěznou jízdu Komety nezastavil
Hokej 17.1.2018

Hokejisté Zlína prohráli v dohrávce 30. kola Tipsport extraligy s Brnem 2:4 a do třetice favorita v domácí sérii nezaskočili. Mistrovská Kometa pokračuje na vítězné vlně, úspěšnou šňůru natáhla na devět výher v řadě.

Vsetín ani do třetice nedokázal vyzrát na Třebíč
Hokej 14.1.2018

Valaši nastoupili do utkání ve speciální sadě dresů, která však Vsetínským příliš štěstí nepřinesla. Valaši byli po většinu utkání aktivnějším týmem, měli střeleckou převahu, ale Třebíč byla znovu mimořádně efektivní.

Sparťané loupili ve Zlíně
Hokej 6.1.2018

Po bezbrankové první třetině šli sparťané zásluhou Zbyňka Michálka a Miroslava Formana do vedení 2:0, které Berani dokázali dotáhnout. Na druhou trefu obránce Michálka a další gól Lukáše Pecha už ale odpověď nenašli, a sparťané tak vezou ze Zlína tři body.

Vsetín sestřelil Kadaň jedenácti góly
Hokej 5.1.2018

Domácí se dostali do vedení v páté minutě a brankové skóre navyšovali až do 58. minuty, kdy na konečných 11:0 upravil kapitán Markovič. Jedenáct vsetínských branek vsítilo deset různých střelců – dva přesné zásahy si připsal Slováček.

Mladá Boleslav v nájezdech nestačila na Zlín
Hokej 4.1.2018

V prvních dvou třetinách Bruslaři rychle inkasovali a prohrávali o dva góly. Do třetí periody však vstoupili úplně jinak. Berany začali přehrávat a utkání se jim podařilo srovnat. Přesto nakonec slavil po samostatných nájezdech Zlín.

Na tři body proti Zlínu stačila Olomouci jedna branka
Hokej 27.12.2017

Souboj sousedů v tabulce se již od úvodní třetiny vyvíjel lépe pro domácí mužstvo, když se ve třetí minutě tečí prosadil Herman. Kohouty brzké vedení uklidnilo a po celý zápas hráli svou hru a Zlín nepouštěli do velkých šancí.

Zlín se s Evropskou ligou rozloučil prohrou
Fotbal 8.12.2017

Zlínští zakončili své působení v Evropské lize prohrou 0:2. První poločas se ševcům povedl a Lokomotiv téměř k ničemu nepustili. Ovšem od vyloučení Gajiče z 58. minuty převzal iniciativu hry Lokomotiv.

Hradec po osmi prohrách v řadě vyhrál ve Zlíně 3:2 v prodloužení
Hokej 6.12.2017

8 zápasů, více než tři a půl roku. Tak dlouho nevyhrál Hradec na Zimním stadionu Luďka Čajky. Hradeckým hokejistům se to ale podařilo na devátý pokus a prokletí zlomili. Tato výhra má ale lehkou pachuť hořkosti, neboť k plnému bodovému zisku třech bodů scházelo pouhých 10 vteřin.

Zlín poprvé v sezoně  srazil Pardubice
Hokej 4.12.2017

Zlín poprvé v sezoně srazil Pardubice

Zlínští v zajímavém utkání plné branek dokázali porazit celek z Pardubic v poměru 5:2. Hned dvě trefy zaznamenali za domácí Zdeněk Okál a Jiří Ondráček.

Výborný nástup Beranů srazil Piráty v dohrávce do kolen
Hokej 30.11.2017

Piráti odjeli k dohrávce 25. kola do Zlína, kde v úvodní třetině třikrát inkasovali. Přestože v prostřední části snížil jediný chomutovský střelec Brett Flemming, domácí odpověděli, takže třígólový rozdíl ukazovala světelná tabule i po šedesáti minutách.

Litoměřičtí na nováčka ze Vsetína nevyzráli
Hokej 29.11.2017

Domácí hokejisté na Jaroslava Pavelku dlouho nenacházeli recept, to se jim povedlo až v druhé třetině. Přesto dokázali za záda vsetínského gólmana procedit pouhé tři kotouče, zatímco Valaši našli recept na Kloučka, později Michajlova šestkrát.