SPORT

Štěpánský běh si mohou zkusit i ti, kteří nejsou zvyklí běhat
Běh 13.12.2018

Klub ostrožských běžců alias Lehká teniska (KOBALT) pořádá ve středu 26. prosince v Uherském Ostrohu v pořadí již pátý ročník Štěpánského běhu.

Zlín ocení nejlepší sportovce roku 2018. Začala nominace
Sport 11.12.2018

Město Zlín přijímá nominace nejlepších zlínských sportovců, kteří budou za své mimořádné sportovní úspěchy a reprezentaci oceněni.

Přestřelku Kladna se Vsetínem rozhodly Zikmundovy dva góly ze třetí části
Hokej 10.12.2018

Kladno začalo proti útočnému Vsetínu velmi dobře a díky trefě Tomáše Plekance šlo rychle do vedení. Po soupeřově srovnání vrátil Rytířům vedení Daniel Kružík a posléze navýšil Jakub Strnad. Valaši v úvodu třetího dějství dokázali podruhé vyrovnat, jenže dvakrát udeřil Ladislav Zikmund.

Po vánočních svátcích se uskuteční běžecký trailový závod
Běh 10.12.2018

Závod „Běh tříkrálový“ motivuje sportovce i nesportovce, aby po Vánocích vyběhali nežádoucí kalorie. Již třetím rokem pořádá tento závod sportovní spolek KESBUK.

Zlín vedl nad Kometou, ale hosté předvedli obrat a berou tři body

Hokejisté Zlína prohráli s Kometou Brno 1:4 a připsali si druhou prohru v řadě. Zlín sice úplně špatně nehrál, ve druhé ani třetí třetině se však gólově neprosadil a hlavně to ho stálo body.

Slovácko bojovalo, ale z Hané body neveze
Fotbal 9.12.2018

I když Slovácko na Hané mělo více šancí ke skórování než domácí Sigma, tak o osudu utkání rozhodla již sedmá minuta, kdy se prosadili domácí hráči.

Takticky skvěle zvládnuté utkání přineslo Prostějovu výhru nad Vsetínem
Hokej 6.12.2018

Utkání zpočátku neodpovídalo předpovědím, že v soubojích těchto týmů padá spousta branek. První třetina skončila 0:0, ale poté se s góly roztrhl pytel. Žálčík a Starý poslali Jestřáby do vedení 1:0 a 2:1. Vítěznou branku vstřelil v 46. minutě Jan Zdráhal.

Slovácko otočilo zápas se Spartou
Fotbal 2.12.2018

Slovácko otočilo zápas s pražskou Spartou, ve kterém prohrávalo po gólu Pulkraba ve druhém poločase. Po Havlíkově centru vyrovnával Zajíc a v samotném závěru proměnil vítěznou penaltu Havlík.

Vsetín doma poprvé zdolal Přerov
Hokej 29.11.2018

Poprvé od návratu do Chance ligy zdolali vsetínští hokejisté na domácím ledě celek Přerova. Na Lapači bylo od prvních minut k vidění důrazné utkání, ve kterém měli vsetínští optickou převahu, dobře bránící Zubři je ale příliš do šancí nepouštěli.

Slovácko šokovalo Ostravu
Fotbal 25.11.2018

Čekání Baníku na ligové vítězství nad Slováckem se natahuje. Ostravský celek s týmem z Uherského Hradiště znovu prohrál, tentokrát vysoko 0:3.

Zlín doma nezaváhal a porazil Opavu

Zlínští začali po reprezentační přestávce na výbornou. Doma si poradili s Opavou v poměru 2:0. Skóre duelu otevřel ve 33. minutě Beauguel a hned na začátku druhé půle pak přidal druhý gól Pavel Vyhnal.

Vsetín deklasoval vedoucí Jihlavu
Hokej 25.11.2018

Skvělé představení před televizními kamerami předvedli hokejisté VHK Vsetín. V souboji s vedoucím celkem tabulky z Jihlavy od prvních prvních minut jasně dominovali. Vsetín rozdrtil lídra tabulky 9:2.

Sparta oplatila Zlínu porážku
Hokej 24.11.2018

Sparťané potvrdili, že se jim na zlínském ledě dlouhodobě daří. Hokejisté Zlína prohráli doma se Spartou vysoko 0:4.

Rožnovanka Vendula Krupová je mistryní světa
Sport 14.11.2018

Rožnov se může pochlubit čerstvou mistryní světa. Vendula Krupová zvítězila na světovém šampionátu v Kanadě ve sportovním odvětví tradiční karate.

Plzeň na domácím stadionu porazila Slovácko
Fotbal 29.10.2018

Úvod měli viktoriáni skvělý, nakonec ale po poločase vedli jen 1:0 díky krásné brance Milana Havla. Po změně stran se začínali dostávat do šancí i hosté, dvakrát se ale prosadili jen z ofsajdu. Z penalty následně navyšoval Roman Procházka. Slovácko ještě dokázalo odpovědět, ale těsné vedení už Plzeňští uhájili.

Vyrovnaný duel Třince se Zlínem rozhodl nájezd Kuldy
Hokej 29.10.2018

Oceláři o sváteční neděli na svém ledě hostili zlínské Berany. Utkání bylo velmi vyrovnané, v šedesáti pěti minutách hry padly jen dvě branky. O vítězi nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější Berani.