SPORT

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Pardubice prohrály ve Zlíně po nájezdech
Hokej 6.2.2017

Hokejisté Dynama sahali ve Zlíně po tříbodové výhře, v 58. minutě vedli na Zimním stadionu Luďka Čajky 4:2, domácí ale posléze snížili a v následné power play vylepšené přesilovkou srovnali. V nájezdech se dvakrát trefil Roberts Bukarts.

Plzeň zdemolovala zlínské ševce
Hokej 4.2.2017

Duel mezi Plzní a Zlínem měl jednoznačný průběh, což asi čekal málokdo. V první třetině se domácí trefili čtyřikrát, ve druhé třikrát a bylo jasné, jak střetnutí dopadne.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Karlovy Vary porazily Zlín a přeskočily Pardubice
Hokej 16.1.2017

Proti Zlínu sice zpočátku domácí tým trochu ztrácel, ale ještě v první třetině se dostal do hry, převzal iniciativu a vyrovnal. Ve druhém dějství pak rozhodl třemi přesnými zásahy, takže závěrečné dějství bylo už v podstatě pouhou formalitou.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Přemýšlíte, jak strávit první sobotu v novém roce? Zaběhněte si závod
Běh 2.1.2017

Začít nový rok běžeckým závodem může každý, kdo v sobotu 7. ledna 2017 v ranních hodinách přijde do areálu Kynologického klubu Otrokovice, kde se koná start trailového běhu Tří králů.

Zlínský kraj bude nově podporovat úpravu lyžařských běžeckých tras
Lyžování 14.12.2016

Zlepšení podmínek pro běžecké lyžování ve Zlínském kraji je cílem nového programu, který připravilo zlínské hejtmanství. Jeho prostřednictvím chce finančně podporovat ty, kteří se starají o strojovou úpravu a údržbu lyžařských běžeckých tras.

Rožnovští trampolinisté získali devět medailí
Sport 5.12.2016

V bohatou medailovou žeň proměnili rožnovští trampolinisté svou účast na Českém závodu věkových skupin 2016. V různých věkových kategoriích vybojovali domácí závodníci i závodnice celkem devět medailí.

Zlín doma utrpěl debakl s Libercem
Hokej 23.11.2016

Hokejisté PSG Zlín prohráli v dohrávce 7. kola Tipsport extraligy s týmem Bílí Tygři Liberec 0:5 a připsali si šestou prohru v řadě.

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců
Sport 14.11.2016

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Berani přišli šest vteřin před koncem o výhru, nakonec padli v prodloužení
Hokej 11.11.2016

Berani vedli ještě 25 vteřin před koncem třetí třetiny 4:2, ale v závěru základní hrací doby předvedli nevídaný kolaps. Pardubice sáhly ke hře bez brankáře, daly kontaktní gól a šest vteřin před třetí sirénou dokonce srovnaly stav.

Zlínský vorvaň rozburácel sportovní halu
Sport 11.11.2016

Tak to byl opět rachot. Ostatně jako každý rok. Zaplněná sportovní hala Euronics po roce hostila soutěž v netradičních sportovních disciplínách s názvem Zlínský vorvaň a jak bývá na této akci zvykem, fandilo se doslova o duši.

Slovácko veze všechny body z Karviné
Fotbal 6.11.2016

Karvinští před reprezentační přestávkou zklamali herně i výsledkově a před domácími fanoušky podlehli o jednu branku týmu z Uherského Hradiště.