SPORT

Zlín se s Evropskou ligou rozloučil prohrou
Fotbal 8.12.2017

Zlínští zakončili své působení v Evropské lize prohrou 0:2. První poločas se ševcům povedl a Lokomotiv téměř k ničemu nepustili. Ovšem od vyloučení Gajiče z 58. minuty převzal iniciativu hry Lokomotiv.

Hradec po osmi prohrách v řadě vyhrál ve Zlíně 3:2 v prodloužení
Hokej 6.12.2017

8 zápasů, více než tři a půl roku. Tak dlouho nevyhrál Hradec na Zimním stadionu Luďka Čajky. Hradeckým hokejistům se to ale podařilo na devátý pokus a prokletí zlomili. Tato výhra má ale lehkou pachuť hořkosti, neboť k plnému bodovému zisku třech bodů scházelo pouhých 10 vteřin.

Zlín poprvé v sezoně  srazil Pardubice
Hokej 4.12.2017

Zlín poprvé v sezoně srazil Pardubice

Zlínští v zajímavém utkání plné branek dokázali porazit celek z Pardubic v poměru 5:2. Hned dvě trefy zaznamenali za domácí Zdeněk Okál a Jiří Ondráček.

Výborný nástup Beranů srazil Piráty v dohrávce do kolen
Hokej 30.11.2017

Piráti odjeli k dohrávce 25. kola do Zlína, kde v úvodní třetině třikrát inkasovali. Přestože v prostřední části snížil jediný chomutovský střelec Brett Flemming, domácí odpověděli, takže třígólový rozdíl ukazovala světelná tabule i po šedesáti minutách.

Litoměřičtí na nováčka ze Vsetína nevyzráli
Hokej 29.11.2017

Domácí hokejisté na Jaroslava Pavelku dlouho nenacházeli recept, to se jim povedlo až v druhé třetině. Přesto dokázali za záda vsetínského gólmana procedit pouhé tři kotouče, zatímco Valaši našli recept na Kloučka, později Michajlova šestkrát.

Bodovou sérii Sparty ukončil Zlín
Hokej 22.11.2017

Sparťané sice první dva ze série tří domácích zápasů vyhráli, poslední dílek do sbírky ovšem nepřidali. Sparťané si vylámali zuby na brankáři Kašíkovi, kterého překonali až v 52. minutě.

Zlín v nastaveném čase vyválčil se Spartou bod
Fotbal 6.11.2017

Diváci na Letné měli možnost vidět dramatický a emotivní zápas až do posledních minut. Ševci se dostali do vedení v 15. minutě, když se trefil Ekpai. Sparta však po brankách Šurala a Janka dokázal duel otočit a Zlín musel dotahovat. Ševci se nakonec dočkali, když se v první minutě nastaveného času prosadil střídající Adnan Džafič.

Zlín podal sympatický výkon, Kodani ale podlehl 0:3
Fotbal 3.11.2017

Zlín na půdě Kodaně nezačal vůbec špatně, ale poté začala přebírat otěže utkání domácí Kodaň a v 40. minutě z toho vytěžila první braku utkání, když se trefil Michael Lüftner. Začátek druhé půle pak byl pro ševce studenou sprchou.

Zlín postoupil do čtvrtfinále poháru přes Vlašim až po penaltovém rozstřelu
Fotbal 26.10.2017

Fotbalisté Zlína v utkání poháru MOL CUP nastoupili na půdě druholigové Vlašimi. Ševci šli do vedení po půl hodině hry brankou Železníka, domácí ale po hodině hry vyrovnali brankou Fotra. O postupujícím rozhodly až pokutové kopy, které zvládli lépe hráči Zlína.

V husté mlze remizoval Zlín s Kodaní
Fotbal 20.10.2017

Ani ve druhém utkání na domácí půdě ševci v Evropské lize neprohráli. Se silnou Kodaní uhráli cenný bod za remízu 1:1. Zápas doprovázela obrovská mlha, kvůli které musel být duel na několik minut i přerušen.

Frýdek-Místek otočil zápas proti Vsetínu
Hokej 10.10.2017

Zápas nezačal pro Frýdek-Místek vůbec dobře, už po osmi minutách prohrával 0:2. Jenže pak rysi zabrali a ještě do první přestávky vyrovnali.

Ústí nad Labem končí v poháru  po porážce se Slováckem
Fotbal 5.10.2017

Ústí nad Labem končí v poháru po porážce se Slováckem

Fotbalisté ústecké Army v 3. kole MOL Cupu prohráli na domácím hřišti se Slováckem 0:2 a v pohárové soutěži končí.

Jestřábi za senzační obrat proti Vsetínu berou tři body
Hokej 5.10.2017

Po nepříliš vydařené první třetině Jestřábi zabojovali a perfektním obratem zvrátili skóre zápasu ve svůj prospěch. Ve třetí třetině soupeře s přehledem převálcovali, odnáší si zaslouženě tři body.

Ševci vykročili za obhajobou poháru výhrou v Písku

Fotbalisté Zlína vstoupili do dalšího ročníku poháru MOL Cup vítězně, když si ve 3. kole dokázali poradit s třetiligovými fotbalisty Písku. Ti však nedali Zlínským nic zadarmo.

Valašské Meziříčí juniorským kanoistům město pořídí novou loď
Sport 4.10.2017

Členové rady města podpořili činnost valašskomeziříčského oddílu kanoistiky, a to poskytnutím daru ve výši 20 tisíc korun. Finance oddíl využije na nákup nové lodi.

Slovácko remizovalo s Karvinou
Fotbal 1.10.2017

Slovácko doma nedokázalo přetavit herní převahu v branku a tak s Karvinou remizovalo 0:0.