SPORT

V husté mlze remizoval Zlín s Kodaní
Fotbal 20.10.2017

Ani ve druhém utkání na domácí půdě ševci v Evropské lize neprohráli. Se silnou Kodaní uhráli cenný bod za remízu 1:1. Zápas doprovázela obrovská mlha, kvůli které musel být duel na několik minut i přerušen.

Frýdek-Místek otočil zápas proti Vsetínu
Hokej 10.10.2017

Zápas nezačal pro Frýdek-Místek vůbec dobře, už po osmi minutách prohrával 0:2. Jenže pak rysi zabrali a ještě do první přestávky vyrovnali.

Ústí nad Labem končí v poháru  po porážce se Slováckem
Fotbal 5.10.2017

Ústí nad Labem končí v poháru po porážce se Slováckem

Fotbalisté ústecké Army v 3. kole MOL Cupu prohráli na domácím hřišti se Slováckem 0:2 a v pohárové soutěži končí.

Jestřábi za senzační obrat proti Vsetínu berou tři body
Hokej 5.10.2017

Po nepříliš vydařené první třetině Jestřábi zabojovali a perfektním obratem zvrátili skóre zápasu ve svůj prospěch. Ve třetí třetině soupeře s přehledem převálcovali, odnáší si zaslouženě tři body.

Ševci vykročili za obhajobou poháru výhrou v Písku

Fotbalisté Zlína vstoupili do dalšího ročníku poháru MOL Cup vítězně, když si ve 3. kole dokázali poradit s třetiligovými fotbalisty Písku. Ti však nedali Zlínským nic zadarmo.

Valašské Meziříčí juniorským kanoistům město pořídí novou loď
Sport 4.10.2017

Členové rady města podpořili činnost valašskomeziříčského oddílu kanoistiky, a to poskytnutím daru ve výši 20 tisíc korun. Finance oddíl využije na nákup nové lodi.

Slovácko remizovalo s Karvinou
Fotbal 1.10.2017

Slovácko doma nedokázalo přetavit herní převahu v branku a tak s Karvinou remizovalo 0:0.

Zlín prohrál v Moskvě,, rozhodl špatný začátek zápasu
Fotbal 29.9.2017

Utkání nezačalo vůbec dobře a vlastně již jeho začátek rozhodl o osudu utkání. Ve 2. minutě se trefil z penalty Manuel Fernandes, který pak přidal další dvě trefy v 6. a 17. minutě.

Liberec proti Slovácku sahal po výhře, nakonec se však musel smířit s remízou
Fotbal 27.9.2017

Slovácko se do první vážné šance dostalo až pět minut před koncem, ale svěřenci trenéra Korduli ji využili. Pro domácí je remíza jednoznačně ztrátou, hosté naopak slaví získaný bod.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Gólovou přetahovanou Olomouce se Zlínem rozhodlo prodloužení
Hokej 25.9.2017

Už ve třetí minutě se trefil Roberts Bukarts, Hanáci ale velmi rychle odpověděli dvěma brankami. Nejprve srovnal krok Marek Laš, do vedení poslal Kohouty Vilém Burian. Ševci ale otočili vývoj utkání dvěma slepenými brankami na začátku třetí třetiny. Hanáky do hry pak vrátil David Ostřížek.

Zlín doma opět neprohrál, bod proti Slavii zajistil z penalty Vukadinovič
Fotbal 24.9.2017

Domácí neporazitelnost Zlína v letošní sezoně trvá dál. Neukončila ji ani mistrovská Slavia, která sice od 76. minuty vedla, ale ševcům se povedlo utkání srovnat.

Plzeňská tvrz stále odolává, Viktoria porazila Zlín
Fotbal 19.9.2017

Za vítězstvím vykročili Západočeši už ve 12. minutě, kdy se trefil kapitán Daniel Kolář. Hned o tři minuty později pak navyšoval Michael Krmenčík gólem, který se později ukázal být tím rozdílovým.

Mladá Boleslav ubránila tři body i v deseti
Fotbal 17.9.2017

Jedinou branku utkání vstřelil po standardní situaci mladoboleslavský obráncem Chaluš. Slovácko sice na konci zápasu hrálo přesilovku, když byl vyloučen Chramosta, ale tu nevyužilo, i když si vypracovalo šance na vyrovnání.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Kroměřížští senioři změřili síly ve sportovních disciplínách s kolegy z Nitry a Ružomberku
Sport 7.9.2017

Senioři z Kroměříže změřili síly ve sportu s kolegy z partnerských měst Nitry a Ružomberku. Na hřišti Základní školy Slovan se sešlo zhruba 160 závodníků, které čekaly tradiční i méně obvyklé disciplíny.