Sport 15.10.2019

Nové hřiště na oblíbenou hru pétanque nabídne svým občanům i široké veřejnosti už brzy město Luhačovice.

Jablonec deklasoval Slovácko
Fotbal 29.7.2019

Jablonec zvládl i druhý domácí zápas vítězně navíc opět s čistým kontem. Po náročném cestování z Arménie si dokázal poradit se Slováckem vysoko 6:0.

Slávisté v úvodním kole zvítězili nad Zlínem
Fotbal 16.7.2019

Sešívaní zdolali v náročném utkání domácí Zlín a po nejtěsnější možné výhře 1:0 vezou domu po prvním kole nového ročníku FORTUNA:LIGY tři body.

Boleslav porazila vysoko Zlín a bude hrát o poháry
Fotbal 25.5.2019

Boleslavští dokonale zvládli odvetu za prohru ve Zlíně 1:3 a houževnatého protivníka na domácím hřišti přehráli a jasně přestříleli.

Slovácko smetlo Příbram
Fotbal 6.5.2019

Slovácko doma porazilo Příbram především díky skvělému vstupu do zápasu, kdy se dvakrát prosadil Kalabiška a třetí branku přidal Janošek.

Sparta doma proti Zlínu potvrdila roli favorita
Fotbal 9.4.2019

Sparta se v posledním testu před ligovým derby v Edenu dobře naladila a porazila Zlín. Po prvním poločase, kdy měla převahu, ale chyběly šance, rozhodly o vítězství pražanů branky ve druhém půlce.

Druhý mečbol proti Vsetínu Motor využil a zahraje si baráž
Hokej 23.3.2019

Českobudějovičtí hokejisté jeli do Vsetína s jasným cílem – ukončit semifinálovou sérii a postoupit do baráže. Dvě trefy v druhé třetině plán uskutečnily.

Boleslav v pátém zápase porazila Zlín a jde do čtvrtfinále
Hokej 18.3.2019

V rozhodujícím pátém zápase předkola šlo o všechno a Bruslaři měli oproti Zlínu výhodu domácího prostředí.

Boleslav vybojovala ve Zlíně mečbol
Hokej 15.3.2019

Vyrovnaný zápas rozhodl ve 45. minutě uzdravený kapitán Bruslařů Michal Vondrka, který kvůli viróze vynechal zápasy v Mladé Boleslavi.

Druhý zápas pro Zlín, série je před cestou na Moravu vyrovnaná
Hokej 13.3.2019

Vstup do druhého zápasu se hostům povedl lépe, hned na začátku totiž šikovnou tečí dostal puk za Růžičkovy záda Dufek. Bruslaři se tak celý zápas marně snažili o vyrovnání, ale na zahuštěnou zlínskou obranu a skvěle chytajícího Kašíka recept nenašli.

Vsetín postupuje do semifinále, Prostějovu obrat nevyšel

Valaši zvládli rozhodující utkání vypjaté série s prostějovskými Jestřáby a postupují do semifinále. Vsetín tak naplnil cíl, který si vytyčil před sezonou a o možnost účasti v extraligové baráži vyzve českobudějovický Motor.

Prostějov si vybojoval rozhodující sedmou bitvu proti Vsetínu
Hokej 11.3.2019

K play-off patří velké příběhy a jeden takový píše družina Jiřího Vykoukala. Jestřábi dokázali vyhrát na ledě Vsetína, snížit sérii a v domácím utkání předvedli jeden z nejpovedenějších výkonů v novodobé historii klubu.

Opava se Slováckem remizovala
Fotbal 10.3.2019

Skvěle rozehraný měli důležitý duel se Slováckem fotbalisté Slezského FC. Po necelé půlminutě je totiž do vedení poslal Stáňa. Po změně stran ovšem hosté dvěma slepenými góly otočili skóre a alespoň bod pro Opavu zachránil svou trefou Tomáš Smola.

Zlín slaví první jarní domácí výhru, Duklu porazil 2:1

Průběh utkání ve Zlíně nasvědčoval, že by se Dukla mohla konečně posunout z posledního místa, zápas však v závěru ztratila a prohrála 1:2.

Sportovcům vyčlenila v letošním roce otrokovická radnice téměř 9,5 milionů korun
Sport 7.3.2019

O jeden milion korun letos navýšili zastupitelé finanční prostředky na činnost otrokovických sportovních spolků. Jak správně vyplnit žádost o dotace poradili sportovcům zástupci otrokovické radnice na pondělním setkání.

Zlín veze všechny body z Ostravy
Fotbal 2.3.2019

Fotbalisté Baníku Ostrava na domácím trávníku prohráli se Zlínem 1:2, když na druhou branku soupeře už odpovědět nedokázali.